Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня
Отзывы людей воспользовавшихся услугами компании ILS (1993)

ТЕМА: профессиональное отношение к работе

профессиональное отношение к работе 1 год 1 мес. назад #6449

• superxena
  • superxena аватар
  • Вне сайта
  • Новый участник
В компанию ILS (1993) мы обратились в 2012 году по совету друзей (которые на тот момент уже успешно иммигрировали в Канаду через эту же компанию). Сразу скажу, что в последствии мы ни разу не пожалели о своем решении. Работа была выполнена профессионально: знание текущего положения дел и изменений в программе иммиграции, никаких ошибок в документах. Кроме того, (т.к. сроки имииграции затянулись в то время по вине канадского иммиграционного бюро) сотрудники компании шли навстречу во многих сопутствующих делах и вопросах, были и другом, и "жилеткой", в которую можно было поплакаться )))). Несмотря на занятость, у них всегда находилось время для любого рода консультации. С января 2016 года мы с семьёй проживаем в Канаде. Сбылась наша мечта благодаря в том числе и компании ILS (1993). Спасибо вам, Олег Игоревич и Катюша, за вашу помощь, поддержку и терпение!
Администратор запретил публиковать записи гостям.

профессиональное отношение к работе 1 год 3 нед. назад #6453

• Oleg25
  • Oleg25 аватар
  • Вне сайта
  • Новый участник
В свою чергу, від своєї родини, хотів би висловити слова вдячності компанії ILS 1993. Про цю компанію я вперше почув в 2007 році, коли мої друзі за її допомогою імігрували до Канади по провінційній програмі уряду Квебек. Ще на той час, я чув багато позивиних відгуків про дану компанію. Вперше я познайомився в Олегом Ігоровичем в далекому 2008 році. З самої першої зустрічі я відчув професіоналізм даної людини, індивідуальний підхід до кожного клієнта, розуміння ситуації та бажання допомогти у здійсненні мрії, а саме іміграції до Канади. Саме бажання допомогти, а не матеріальна винагорода, є одним із ключевих моментів, який відрізняють дану компанію від решти, які надають аналогічні послуги. В 2013 році, за домогою Олега Ігоровича та Каті, ми подалися по програмі провінції Квебек. Протягом трьох років очікувань не було жодного моменту коли б я не отримавув відповідь на поставлене мною питання (хоча інколи я ставив дуже багато питань). За період очікувань, Катя написала безліч листі до Міністерва іміграції, що в свою чергу дало свій позитивний результат. Весь пакет документів був наскільки професіонально підготовлений, відшліфований працівниками ILS 1993, що у Міністерства іміграції нічого не залишалося, як надіслати нам сертифікати поштою, без проходження інтервю. На початку 2016 року ми отримали довгоочікувані візи. З березня 2016 року ми мешкаємо в Канаді. Я завжди згадую слова Олега Ігоровича, що вони мене довго не забудуть.:). Щиро вам дякую за вашу професійну допомогу. Ми вас теж ніколи не забудемо!!! Будемо в Україні, з величезним задоволенням зайдемо на рюмку чаю. До зустрічі у майбутньому.
Администратор запретил публиковать записи гостям.
Время создания страницы: 0.163 секунд